Hakkımızda

Bir kargo şirketi olarak GetirEx.com, Türkiye’nin online alışveriş mağazalarından sipariş edilen malların yanı sıra büyük ve ağır yüklü kargoları Azerbaycan’a kısa sürede hava yoluyla taşınmasını gerçekleştiriyor.

GetirEx.com olarak, müşterilerin çıkarlarını göz önünde bulundurarak işbirliği, uygun fiyat ve kaliteli hizmet için uygun koşullar sunuyoruz.

Bizi Takip Edin
 

Hakkımızda

Neden 'i Tercih Etmelisiniz?

Bir kargo şirketi olarak GetirEx.com, Türkiye’nin online alışveriş mağazalarından sipariş edilen malların yanı sıra büyük ve ağır yüklü kargoları Azerbaycan’a kısa sürede hava yoluyla taşınmasını gerşekleştiriyor.

Türkiye’deki mevcut depomuz aracılığıyla GetirEx.com vebsitesi üzerinden, ünlü türk markalarının online mağazalarının doğrudan Azerbaycan’a gönderemeyeceği ürünleri biz ayağınıza getiriyoruz.

Bu nasıl yapılabilir?

GetirEx.com’a kaydolduktan sonra hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz. GetirEx.com üzerinden Türkiye’de online alışveriş mağazaların linklerine girerek beğendiğiniz ürünü (giysi, ayakkabı, spor ve çocuk giyimi, aksesuar ve diğer ürünler) renk, beden, numara ve fiyatlara göre seçebilirsiniz. Teslimat adresi olarak bizim depo adresi gösterilmekle aldığınız ürünü özen ve güvenli şekilde kapınıza teslim ediyoruz.

urun-guvenlik

Ürünlerinizi 'e Emanet Edin!

Ürünler Türkiye’de GetirEx.com deposuna girdikleri andan itibaren, websitemiz üzerinden izlenme kodların vasıtasıyla takip edilebilir ve kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu konuda mail veya SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

GetirEx.com’un temel amacı insanları e-ticaret konusunda eğitmek, Türkiye’de satın almak istedikleri  ürünleri satın almalarına yardımcı olmak, sipariş edilen ürünleri müşteriye zamanında teslim etmektir. Taşınmasına izin verilen her türlü paketi uygun, hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim ederek sizi Türkiye’ye yaklaştırıyoruz.

 

Paket, Türkiye deposuna girdikten sonraki 3-5 gün içinde Azerbaycan’a teslim edilir.

Firmamız AZAL, SilkWay ve Türk Hava Yolları ile işbirliği yapmaktadır.

 

GetirEx.com olarak, müşterilerin çıkarlarını göz önünde bulundurarak işbirliği, uygun fiyat ve kaliteli hizmet için uygun koşullar sunuyoruz.

GetirEX'e Ne Kadar Güvenebilirim?

Sipariş 100%
Ulaşım 100%
Teslimat 100%
Çözüm ve Sonuç 100%
online-shop

ÇEVRİMİÇİ MAĞAZALAR

tr_TRTurkish