Hakkımızda

Bir kargo şirketi olarak GetirEx.com, Türkiye’nin online alışveriş mağazalarından sipariş edilen malların yanı sıra büyük ve ağır yüklü kargoları Azerbaycan’a kısa sürede hava yoluyla taşınmasını gerçekleştiriyor.

GetirEx.com olarak, müşterilerin çıkarlarını göz önünde bulundurarak işbirliği, uygun fiyat ve kaliteli hizmet için uygun koşullar sunuyoruz.

Bizi Takip Edin
 

Sık Sorulan Sorular

Bir kargo şirketi olarak GetirEx.com, Türkiye’nin online alışveriş mağazalarından sipariş edilen malların yanı sıra büyük ve ağır yüklü kargoları Azerbaycan’a kısa sürede hava yoluyla taşınmasını gerşekleştiriyor

GetirEx.com’a kaydolduktan sonra hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz. GetirEx.com üzerinden Türkiye’de online alışveriş mağazaların linklerine girerek beğendiğiniz ürünü (giysi, ayakkabı, spor ve çocuk giyimi, aksesuar ve diğer ürünler) renk, beden, numara ve fiyatlara göre seçebilirsiniz. Teslimat adresi olarak bizim depo adresi gösterilmekle aldığınız ürünü özen ve güvenli şekilde kapınıza teslim ediyoruz.

Ürünler Türkiye’de GetirEx.com deposuna girdikleri andan itibaren, websitemiz üzerinden izlenme kodların vasıtasıyla takip edilebilir ve kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu konuda mail veya SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Türkiye deposuna girdikten sonraki 3-5 gün içinde Azerbaycan’a teslim edilir.

Sitemizin iletişim bölümünde de bulunan info@getirex.com mail adresinden, +905386119951 no’lu telefondan ya da bilgi formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

ÇEVRİMİÇİ MAĞAZALAR

tr_TRTurkish